Běh je jedním z nejpřirozenějších aktivit a pohybů v našem životě. Při běhu nejenže spalujeme tuky, čímž snižujeme cholesterol a další látky lipidového charakteru v krvi a celkově v těle, ale také tím formujeme naší postavu.

Běh je blahodárný také pro srdce a cévy, které jsou propojeny do systému, kterému lékaři říkají kardiovaskulární. Ten nyní stojí na prvním místě z hlediska příčin úmrtí při jeho postižení. Jednotlivé buňky, z kterých se naše orgány skládají, si při běhu zvykají na zátěžovou situaci s dočasnou menší zásobou kyslíku, v klidovém režimu jsou poté schopné pracovat úsporněji.

Zvyšuje se cévní zásobení a tím také prokrvení životně důležitých orgánů, například mozku, čímž se zvyšuje jeho výkonnost v podobě paměti a intelektuálních funkcí.LAMELOVÝ PROHNUTÝ BĚŽECKÝ PÁS BH FITNESS RUNMILL

Po zátěži se v těle uvolňují látky charakteru opiátů, endorfiny, které si tělo umí samo syntetizovat. Endorfiny v těle mají uklidňující účinky, zlepšují náladu, potlačují bolest a bojují tak proti nadměrnému stresu, depresím a rozvoji psychických i přeneseně organických onemocnění. Běh se dá naordinovat jako preventivní prostředek pro udržení psychické pohody a zdraví.

Pro někoho je hlavní překážkou pro běhání venku déšť, sníh nebo příliš velká zima. To ale přece není důvod k přestávce v běhání. Pro někoho pádný argument nepříznivých venkovních podmínek s běžícím pásem doma odpadá a člověk tak může běhat kdykoliv se mu zlíbí.

Běžecké pásy – Jestliže budete běhat každý den po parku, pak zjistíte jen to, že jste udýchaní. Pokud ke cvičení využijete moderní pás, dozvíte se o svém těle téměř vše. Díky chytrým běžeckým pásům máte tělo pod kontrolou.

AURIS Běžecký pás ovládaný gestyKe zdravému životnímu stylu patří bezesporu i dostatek pohybu. Není ale vůbec nutné obíhat město nebo v parku přeskakovat vodítka. Díky běžeckému pásu můžete sportovat za každého počasí a v naprostém soukromí. Dnešní výrobci běžeckých pásů nenabízejí jen možnost zaběhat si, ale také zjistit o celém procesu potřebné informace.

Můžete se ale dozvědět i uplynulý čas, čas zbývajícího času v zóně, denní dobu a další údaje.potvrzují, že na těchto cvičebních prvcích je pohyb baví mnohem více. Je příjemné dozvědět se, kolik naše tělo za dobu cvičení spálilo tuků a jak je na tom naše srdce. Můžete si také určit cíl cvičení, a tak si nastavit vše přesně na míru. K vysněnému cíli se vám pak poběží rozhodně lépe. 

Pokud máte na starosti každodenní fungování fitness centra, je třeba kromě organizování práce
zaměstnanců, objednávání produktů do fitness baru zajistit i včasnou pravidelnou péči o posilovací
stroje. Chcete vědět, jak provádět údržbu strojů, aby Vám co nejlépe a nejdéle fungovaly, byly
bezpečné a hlavně, aby Vás to nestálo moc času a peněz? Máme pro vás 6 jednoduchých kroků,
kterými zajistíte maximálně účinnou preventivní údržbu.

Objednat servis

Upload