Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi  od jiného prodejce

Benešov servis výkup repasovaní

Naše služby jsou vám k dispozici také v Benešově. Ať už potřebujete pomoci s opravou, pozáručním servisem, zvažujete nákup repasovaných fitness strojů, případně se potřebujete zbavit těch nefunkčních, jsme tu pro vás. Náš servis můžete využít jako jednotlivec, obrátit se na nás můžete i v případě, že řešíte hladký chod vašeho fitness centra, welness nebo posilovny. Jsme profesionálové, dokážeme si poradit takřka s jakoukoli opravou. Oprava je však až tím posledním řešením. Abyste ji v budoucnu nemuseli řešit, využijte našich služeb i k provedení pravidelného servisu vašich fitness strojů. Zajistíte tak jejich dlouhou životnost spolu s vaší bezpečností, případně bezpečností vašich klientů.

Potřebujete li rozšířit vybavení vaší posilovny, pak vám můžeme nabídnout ty nejkvalitnější repasované fitness stoje od renomovaných značek. Slovo repasovaný rozhodně neznamená nic negativního. Ba právě naopak. Repasované stroje od nás jsou vždy v perfektním stavu a navíc je získáte za velmi výhodných finančních podmínek.

Objednat servis zde 

Beroun servis výkup repasovaní

Specializujeme se na ty nejdůležitější služby spojené s funkčním vybavením posiloven, wellness a fitness center. Našeho poradenství můžete využít na několika místech naší republiky, Beroun nevyjímaje. Obraťte se na nás kdykoli, když budete řešit nutnost realizace pozáručních oprav, zvažovat nákup repasovaných posilovacích strojů, shánět vhodné náhradní díly, či řešit pravidelný servis vybavení vašeho fitness. Za hotové peníze od vás vykoupíme i stroje rozbité.

Jsme společnost, ve které panuje rodinná atmosféra, námi odváděná práce je profesionální a jednání probíhá v přátelském duchu. Vaše potřeby řešíme vždy individuálně s maximálním ohledem na vaše přání a možnosti. Naše služby poskytujeme všem. Nezáleží na tom, jestli se fitness aktivitám věnujete doma, nebo provozujete posilovnu. Využít je mohou jak jedinci, tak i společnosti. Dokážeme si poradit takřka s čímkoli, stačí se s námi spojit a domluvit se.

Objednat servis zde 

Kladno servis výkup repasovaní
Servisujeme, vykupujeme, prodáváme, repasujeme, poradíme. Naše služby týkající se fitness strojů jsou komplexní. Proto nemůžeme chybět ani v Kladně. Obrací se na nás jak jednotlivci, tak i fitness centra, hotely a wellness centra. Ke všem našim klientům přistupujeme individuálně, dokážeme vyřešit takřka jakýkoli problém i poptávku.

Pokud potřebujete pomoci s pozáručním servisem posilovacích strojů, zavolejte nás. Vše vyřešíme přímo u vás, finanční podmínky dohodneme předem. Problémem není ani realizace servisu na dobírku přes Toptrans. V případě, že zvažujete nákup specializovaného vybavení vaší posilovny, nabídneme repasované stroje v perfektním stavu. Vaše posilovna bude patřit k těm nejlépe vybaveným, náklady na pořízení budou navíc velmi výhodné. Jestliže chcete získat naprostou jistotu, že jsou vaše stroje v pořádku a mohou dál spolehlivě sloužit vám nebo vašim klientům, vyzkoušejte náš odborný servis. Budeme rádi, když se stanete dalšími z našich dlouhodobých a pravidelných klientů.

Objednat servis zde 

Kolín servis výkup repasovaní

Přemýšlíte, jak do vaší posilovny, fitness centra nebo jiného zařízení s posilovacími stroji přilákat více klientů? Pak pro vás máme hned několik možností. S námi můžete vybavení vašeho centra znatelně omladit a zpestřit. Máme pro vás repasované stroje od těch nejvyhledávanějších výrobců. Jsou v perfektním stavu a navíc i za výhodné ceny. Pokud právě řešíte opravy vašeho vybavení, zvládneme i ty. Námi provedený pozáruční servis je stoprocentní. Navíc naprostou většinu oprav zvládneme přímo u vás. Určitě však nepodceňujte i pravidelný servis, který dokáže předejít mnoha nepříjemným událostem a stroje udržet ve skvělém stavu po dlouhou dobu i při jejich plném vytížení. V neposlední řadě od vás fitness stroje také vykoupíme. Vy tak nemusíte řešit co s nimi a ještě za ně dostanete slušné peníze. Pomůžeme vám, ale i v případě, že se posilování věnujete v pohodlí vašeho domova a nejste provozovatelem žádného fitcentra. Naše služby jsou dostupné všem.

Objednat servis zde 

Mělník servis výkup repasovaní

Mělník patří k místům, kde se na nás mohou obrátit a spolehnout všichni provozovatelé fitness center, klasických posiloven i jiných zařízení s fitness vybavením. Jsme tu ale i pro ty z vás, kteří se posilování věnujete z pohodlí vašeho domova a potřebujete využít některé z našich služeb. Slíbit vám můžeme nejen profesionální a odborné služby, ale i vstřícné jednání.

Neustále zdůrazňujeme, že základem je pravidelný servis, který je třeba provádět průběžně. Nejen, že zaručí bezpečí těch, kteří na posilovacích strojích cvičí, ale ušetří vám také zbytečné pozdější vysoké náklady spojené s jejich poškozením, které může být nezvratné. Jestliže potřebujete změnu a vaše původní fitness vybavení už vás nemotivuje, rádi ho od vás vykoupíme. Přitom vám můžeme nabídnout velmi výhodnou alternativu. Disponujeme repasovanými fitness stroji z dovozu od vyhlášených značek, jako jsou Precor, Life fitness, Technogym, Matrix. V případně potřeby vám můžeme nabídnout i náhradní díly.

Objednat servis zde 

Mladá Boleslav servis výkup repasovaní

Naše portfolio služeb je natolik komplexní, že je mohou využívat jak provozovatelé nejrůznějších fitness zařízení i ti, kteří s profesionální výbavou posilují doma. Poskytujeme rozšířený servis na mnoha místech naší republiky, Mladá Boleslav není výjimkou. Naším krédem je přistupovat ke všem našim klientům individuálně a dopřát všem profesionální služby za výhodných podmínek.

Hledáte moderní fitness stroje, které k vám přivedou více klientů, pak nám dejte vědět. Nabídneme vám repasované posilovací stroje té nejvyšší kvality v top stavu a od renomovaných značek z dovozu. Můžeme vám je i pravidelně servisovat a v případě, že už je nebudete využívat, domluvíme se na jejich výkupu. Spolupracujte s námi a vaše podnikání bude mnohem úspěšnější. Na všechny nezbytné opravy, servis i vylepšení zavoláte nás. Takřka rodinnou firmu, která si zakládá na kvalitních službách a přívětivém přístupu ke všem našim klientům.

Objednat servis zde 

Nymburk servis výkup repasovaní

Jste z Nymburka a jeho okolí a potřebujete využít odborného servisu v oblasti fitness? Pak se na nás s důvěrou obraťte. Naše firma je rodinného charakteru a za dobu naší činnosti jsme se naučili dvě podstatné věci. A to, že profesionální přístup ke všem našim klientům a skutečně kvalitní služby jsou základem úspěchu. Našich klientů si vážíme a nabízené služby odvádíme v maximální možné kvalitě.

Poskytneme vám pozáruční i preventivní servis, nabídneme ty nejkvalitnější repasované fitness stroje, dodáme poptávané náhradní díly, vaše stroje od vás také vykoupíme. S tím vším vám umíme pomoci. K našim klientům patří posilovny, fitness centra i lidé, kteří dávají přednost provozování fitness v prostředí domova. S námi získáte jistotu v jakékoli situaci. Vaše posilovna či wellness bude klientům k dispozici v perfektním stavu, nebudou se muset dívat na nefungující stroje ani se bát úrazu. Skvěle si zacvičíte i doma, budete mít takové posilovací stroje, které jste si vždy přáli a kontakt na ty, kteří vám v případě potřeby ochotně pomohou.

Objednat servis zde 

Praha-východ servis výkup repasovaní

Hotelová fitness centra, posilovny, wellness centra i klasický zákazník, který cvičí doma. To všechno jsou naši klienti, z nich většina je dlouhodobých a stálých. Nejčastěji se na nás obrací kvůli pozáručním opravám posilovacích strojů, protože je dokážeme zařídit přímo u nich. Opravy provádíme odborně, rychle a dostupně. Pokud potřebují dovybavit fitness, nabídneme jim repasované stroje nejrůznějších typů a značek. Jsou v top stavu a lze je koupit velmi výhodně. Jestliže shání nějaký náhradní díl, seženeme ho. Když už o některý ze strojů nemají zájem, spojí se s námi a domluvíme se na jeho výkupu. V případě, že potřebují zároveň i s něčím kolem fitness poradit, nemáme problém jim pomoci.

Pokud se i vám líbí naše služby, pak budeme velmi rádi, když jich využijete. Praha-východ je jedním z našich působišť. Není nic jednoduššího, než se s námi spojit a zkusit naše profesionální služby a proklientský přístup.

Praha-západ servis výkup repasovaní

Objednat servis zde 

Pravidelní servis fitness strojů je naprostou nezbytností pro všechna fitness centra, posilovny a další centra, která se specializují na posilování. O stroje je třeba průběžně pečovat. Jejich odolnost a životnost tím vzrůstá. Také klienti jsou pak při jejich používání v bezpečí. Zanedbané posilovací stroje totiž dokáží způsobit úrazy, které by znamenaly nejen finanční náklady spojené s odškodněním, ale poznamenaly by i pověst vašeho podnikání.

Kvalitní fitness musí mít dostatek moderních a rozmanitých strojů. Nikdo nechce čekat na volné místo, navíc čím více strojů, tím více klientů. Repasované posilovací stroje té nejlepší kvality proto získáte právě u nás. Jestliže řešíte co se strojem, který je rozbitý, nemusíte dělat nic víc, než si ho od nás nechat za hotové peníze vykoupit. Kontaktujte nás v každém případě, naše služby jsou komplexní, dá se s námi domluvit takřka na čemkoli. Jsme vám samozřejmě k dispozici i na Praze-západ.

Objednat servis zde 

Příbram servis výkup repasovaní

Ušetřete si starosti s hledáním spolehlivého spojence, který vám pomůže zajistit bezproblémový chod vaší posilovny, fitness centra nebo wellness. Jsme firma, která si zakládá na těch nejlepších vztazích s našimi klienty. I proto je nám řada z nich věrná. Mohou se na nás spolehnout a my vždy reagujeme rychle a situaci dokážeme vyřešit k jejich naprosté spokojenosti. Příbram je dalším místem, kde jsme k dispozici i vám.

Specializujeme se na různorodé služby, proto jsme se dokázali prosadit. Mezi ty nejvíce poptávané patří zajištění pozáručního servisu, kdy se odborně postaráme o to, aby vaše stroje opět fungovaly a klienti je mohli bez omezení využívat. Doporučujeme i preventivní servis, který dokáže včas předejít mnoha nepříjemnostem. Pro udržení konkurenceschopnosti je také nesmírně důležité nabízet vašim klientům nové typy strojů a mít jich dostatečný počet. Repasované posilovací stroje od nás vám tento problém vyřeší. A ty nefunkční od vás vykoupíme za hotové.

Objednat servis zde 

Rakovník servis výkup repasovaní

Dalším důležitým místem, kde se daří fitness aktivitám, je i Rakovník. Proto jsme pro vás i zde. Staráme se o spokojené užívání fitness strojů jak u vás doma, tak i ve vašich fitness centrech a posilovnách. Pokud je váš stroj nefunkční, stačí nám zavolat a domluvíme se na opravě. Tu provedeme přímo u vás. Aby byly stroje schopné kvalitního provozu co nejdéle, je třeba nezanedbávat ani jejich pravidelný servis. Ten může odhalit jejich slabiny, které odborným zásahem opravíme. Seženeme také potřebné náhradní díly. Pokud je váš stroj rozbitý a nemáte již zájem o jeho opravu, rádi ho od vás vykoupíme. Zároveň vám můžeme nabídnout nový, protože se specializujeme na repasované fitness stroje z dovozu. Jsou v top stavu a od těch nekvalitnějších značek.

Ke všem našim klientům přistupujeme s maximální péčí. Nezáleží na tom, jestli potřebujete pomoc s jedním strojem, nebo více kusy. Bez problému zvládáme uspokojit fitness potřeby jednotlivců i specializovaných center.

Objednat servis zde 

Please follow and like us: