I posilovací stroje potřebují pravidelný servis

Fitness Pohotovost poskytuje kvalifikované služby v oboru oprav fitness strojů a naši technici vám opraví téměř jakýkoli cvičební stroj, včetně běžeckých trenažérů, eliptických trenažérů, kol, veslovacích strojů a silového vybavení.

Pro všechny zákazníky fitness je velmi důležité a podstatné, v jakém stavu je fitnessvybavení, na kterém tráví v posilovně svůj čas. Když je posilovací stroj mimo provoz nebo nefunguje tak, jak by měl, je to frustrující pro vaše klienty, kteří odmítají/nemohou na strojích cvičit a pro vás je tato situace nepříjemná a drahá. Chcete především, aby bylo veškeré cvičební vybavení ve stoprocentním stavu, aby se zákazníci cítili komfortně a rádi se do vaší tělocvičny vraceli.

Fitness Pohotovost řeší kompletní pozáruční servis a opravy různých druhů a značek fitness strojů, jejich pravidelný servis, poskytujeme informační servis, revize fitness center, posiloven ve školách,hotelových fitness, posilovnách ve sportovních klubech aj.

Naši certifikovaní technici v oblasti fitness vybavení přicházejí do vaší posilovny nebo fitness zařízení nebo domů, aby vyřešili problémy s vašimi stroji. Budou diagnostikovat problémy s vašimi stroji a dají vám vědět, jaké části vybavení jsou potřeba a náklady na opravu vašeho fitness vybavení. Snažíme se, aby fitness vybavení bylo opraveno v co nejkratším čase, přivezeme s sebou potřebné náhradní díly na servis a opravu zařízení na základě popisu problému zákazníka. Pokud nelze stroj opravit na místě, převezeme rozbité fitness vybavení do našeho servisu.

Naši technici jsou kvalifikovaní a oprávněni provádět práce pro mnoho výrobců nalezených v tělocvičně nebo fitness centru nebo doma.

Mezi naše další doplňkové služby patří: čalounění, výměna lanek v posilovacích věžích, svařování a povrchová úprava ocelových rámů.

Kontaktujte nás a poskytněte co nejvíce podrobností o chybách, vadách na strojích. Nebo neváhejte zavolat do naší kanceláře a požádat o spojení se servisním technikem, který si vámi o podrobnostech projedná telefonem, aby pomohl při řešení možných příčin.

Poradíme vám na podpora@fitnesspohotovost.cz nebo na telefonním čísle 603 901 928.

Novější články v kategorii

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

© fitnessservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK