Počet položek: 0 0,- CZK
Fitness Pohotovost
Fitness stroje, elektromotory, Vacu stroje, bežecké pásy

Můj běžící pás nezůstane centrován

 

 

ČÁST 1.

V případě, že po úpravách sledování pás nezůstane vycentrován:

Zkontrolujte, zda je válec pro plastová pouzdra. Některé běžecké pásy jsou vybaveny plastovým obalem, který se může pohybovat na jedné straně. V minulosti to znamenalo, že je třeba vyměnit válec, nyní už ne. Teď máme náhradní soupravu s válečkovým pouzdrem, která je úsporná a dlouhodobá oprava pro domácí modely. Mnoho modelů má přepracovaný válec, který používá gumový potah, který eliminuje potřebu pouzdra.

Zkontrolujte zadní stranu běžeckého trenažéru. Konkrétně se podívejte do oblastí, kde jsou upevněny šrouby zadního válce. Některé běžecké pásy mají plastovou koncovku (někteří je mají také na přední straně, takže mohou potřebovat také kontrolu). Pokud dojde k trhlinám, mohou se šrouby začít vytáhnout plast, což vede k nerovnému tlaku na pás, což způsobuje problémy s měřením. Poškozené koncové kryty musí být vyměněny pro správné fungování.ODDÍL 2

V případě, že pás zůstává soustředěný, když žádná osoba je na stroji, ale sleduje na straně, když je někdo na stroji:

  1. Zkontrolujte úroveň podlahy. V případě, že podlaha není na úrovni, přesuňte stroj do oblasti, která je ve vodorovné poloze.

  2. Zkontrolujte hladinu temenem kolejnice na stroji. Mnohokrát společnosti budou instalovat můstky pod strojem. Je-li podlaha je ve vodorovné poloze, ale stroj není, může být nutné upravit můstky nebo kompenzačních trenažéru.

  3. Viz § 1, pokud hladina odhlásí. Někdy pás šev nebo endcap nebude vykazovat problémy, dokud se řemen naloženo s osobou pomocí robota.

  4. Někteří lidé chodí s větším důrazem na jedné straně než jiný. Pokud máte nějaký problém s měřením, mají jinou osobu pomocí robota, pokud zůstane na střed bez uživatele. Pokud zůstává soustředěný s druhým uživatelem, možná budete muset najít nastavení kompromisní takže všichni uživatelé mohou cvičení, aniž by se starat o sledování běžecký pás pásu.

 

Máte-li jakékoli další otázky, nebo pokud máte pocit, že máte nějaký problém zde není uveden, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu na doc@treadmilldoctor.com .

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací
Copyright © fitnessservis.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© fitnessservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK