Obchodní podmínky výkupu zboží

Obchodní podmínky výkupu zboží Tento obchodní řád byl vypracován v souladu s Obchodním zákoníkem č. 513/1991 Sb. v platném znění, Občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb. v platném znění a zákonem O ochraně spotřebitele č. 634/1992 Sb. Tento obchodní řád byl vypracován v souladu s Obchodním zákoníkem č. 513/1991 Sb. v platném znění, Občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb. v platném znění a zákonem O ochraně spotřebitele č. 634/1992 Sb.

Obchodní podmínky výkupu zboží 

Tento obchodní řád byl vypracován v souladu s Obchodním zákoníkem č. 513/1991 Sb. v platném znění, Občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb. v platném znění a zákonem O ochraně spotřebitele č. 634/1992 Sb.

1)      Kupující je obchodní společnost 

Fitness Pohotovost.cz

Company can be FIT s.r.o.

IČO: 01526642

Sídlo : Praha - Žižkov, Vlkova 821/23, PSČ 130 00

podpora 739 767 387 ,  podpora@fitnesspohotovost.cz

dále jen „Kupující").


Prodávající předáním zboží kupujícímu, nebo předáním zboží přepravci souhlasí s tímto obchodním řádem.

 2)      Kupující si vyhrazuje možnost zboží nevykoupit v případě, kdy stav výrobku hrubě neodpovídá udanému stavu při kalkulaci ceny nebo v případě silného znečištění přístroje.

Pokud dojde k odmítnutí výkupu u zboží zaslaného prostřednictvím dopravce, bude zpětné dopravné prodávajícímu naúčtováno formou dobírky vráceného předmětu.

 3)      Ceny vypočítané obsluhou eshopu prostřednictvím telefonu a zaslané fotodokumentace  jsou platné v případě, že následně dodan výrobek  výpřesně odpovídá stavu, který prodávající udal při kalkulaci. Kupující si vyhrazuje možnost snížení výkupní ceny v případě, že zboží neodpovídá udanému stavu. V případě, že prodávající neakceptuje snížení výkupní ceny, bude mu zboží vráceno na jeho náklady (viz. bod 2)

4)      Nabídnutá výkupní cena je platná 10 dní od jejího sjednání 

5)      Doprava

Prodávající doručí do týdne od provedení objednávky zboží na vybranou pobočku. 

6)      Odpovědnost za vady vzniklé přepravou

Zasílané zboží musí být bezpečně zabaleno tak, aby nemohlo dojít k jeho poškození přepravou. V případě nedostatečného zabalení ze strany prodávajícího a následného poškození přepravou nese za škodu odpovědnost prodávající.

7)      V případě ztráty zásilky v průběhu přepravy platí následující postup:

a) pokud je doprava objednána kupujícím, nese za případnou ztrátu zásilky při přepravě odpovědnost a v případě ztráty vyplatí prodávajícímu plnou částku sjednanou ve výkupní kalkulačce. Peníze budou prodávajícímu vyplaceny v okamžiku, kdy bude zásilka prohlášena dopravcem  za ztracenou, což obvykle trvá maximálně 7 dní.

b) pokud je doprava objednána prodávajícím, nese za případnou ztrátu zásilky plnou odpovědnost a nebude mu ze strany kupujícího vyplacena žádná .

8)      Úhrada výkupní částky prodávajícímu
V případě dopravy výrobku ke kupujícímu poštou nebo dopravní společností  bude dohodnutá výkupní částka převedena na učet prodávajícího

Komentáře k Obchodní podmínky výkupu zboží

1
7.12.2014 18:57
Zuzana Jágerová

2
23.1.2015 12:41
Jmého administrátora

Dobrý den
Mohu něčím pomoct?

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

© fitnessservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK