Servis fitness strojů

FitnessPohotovost - spolupráce.Dostaneme vaše fitness do kondice. V návaznosti na náš dnešní telefonický rozhovor mi dovolte stručně charakterizovat sféru působnosti a jednotlivé atributy dynamicky se rozvíjejícího konceptu služby ,,Fitness pohotovost“.

FitnessPohotovost - spolupráce

Dostaneme vaše fitness do kondice. 

V návaznosti na náš dnešní telefonický rozhovor mi dovolte stručně charakterizovat sféru působnosti a jednotlivé atributy dynamicky se rozvíjejícího konceptu služby ,,Fitness pohotovost“.

Primární  složkou  širokého portfolia služeb je certifikovaný pozáruční servis s konkrétní specializací na drtivou většinu sortimentu zařízení posiloven, fit center, solárií, wellness center apod..

Nabízíme  kompletní  pozáruční servis a opravy různých druhů a značek fitness strojů. Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis. Servis a revize celých fitness center, hotelových fitness.

Servis elektro motorů, řídících jednotek, upravy válců, klínové řemenyběhouny k běžeckým pásům

Opravujeme, repasujeme, čalouníme.. Prodáváme nové i použité.

Bežecké pásy - Cross trenažery -  Kola, kolobežky - Posilovače - Spinningová kola - Steppery - Veslování - Eliptické trenažery - Vacu fitness stroje - Kola - kolobežky - Cyklotrenažery -  Rotopedy - Steppery - Vibrační stroje .

BH fitness -  Spinninig kola, cyklotrenažery - Vibrační plošiny - Běžecké pásy - Rotopedy - Eliptické trenažery

Použité vybavení posiloven - stoly, skřínky atdzde 

Doplňky pro sport  -  Raketové a pálkové sporty - Trampolíny - Gymnastika - Sportovní obuv - Koloběžky - Míčové sporty - Skate a IN-line - Zimní sporty - Atletika - Fitness a posilování - Bojové sporty - OUTDOOR CAMPING - Vodní sporty - Aerobic - Cyklistika - Hokej - Volnočasové hry

Vykupujeme a hotově platíme - Vykupujeme i rozbité nebo poškozené stroje. Děláme i protiůčty. 

Co vše vykupujeme : Podtlakové stroje Vacu, běžecké trenažéry, běžecké pásy, elektrické, alpinningové i profesionální stroje. Crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, spinningová kola. Posilovací stroje, posilovací věže, kladky a dalších fitness zařízení. Vibrační plošiny. Skřínky,stoly, židle, bary, motory.

Vše o výkupu zde. Výkupy prosím zasílejte na email fitnesspohotovost@fitnesspohotovost.cz  

Podklady k výkupu 

  • Od kud jste
  • Aktuální foto výrobku
  • Cenu za kterou chete prodat
  • Cenu  za kteriu jste byl zakoupen (foto dokladu vítáno)

Shrnutí 

Náš pražský tým techniků a mechaniků nepřetržitě zabezpečuje vysoký standard plnění servisních služeb pro region Čechy a neméně důležitý tým ze Šumperka, jenž kontinuálně provádí servisní práce v regionu Morava.

Kientský přístup je pro nás jako firmu osvojenou prioritou a přestože je samozřejmě neustále, co zlepšovat, stejně jako jsme vybudovali náš tým v takřka rodinné atmosféře, tak i Vám bychom v případě poškození zařízení všeho druhu rádi pohotově nabídli veškerý sortiment našich služeb, aby se Vaše posilovna, wellness centrum, solární studio atd. stalo pro návštěvníky oázou klidu a komunitní život míst pro sportovní vyžití opět na maximum ožil.

Přestože Vám samozřejmě nikterak nepřejeme poruchovost oněch ,,zušlechťovatelů“ fyzické či duševní kondice, byli bychom v budoucnu rádi, kdybyste se na náš tým kdykoliv s důvěrou obrátili ohledně jakékoliv závady či úmyslu renovace. Možná budete překvapeni, s jakou pohotovostí náš tým vše uvede zpět do bezproblémového chodu.   

Nedílnou součástí konceptu Fitness pohotovost je též operativní pomoc, popřípadě přímé zprostředkování, při vybavování či doplňování inventáře sportovních trenažerů a strojů, jak pro domácí, tak i profesionální  či rehabilitační užití.

Servis a průběžné udržování posilovacích strojů

Servis a průběžné udržování posilovacích strojů

Přejete si, aby si vaše zařízení udrželo svůj výkon po celou dobu své životnosti? Naše programy preventivní údržby zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a přesnosti a určují, co je třeba zajistit pro plný výkon i za těch nejnáročnějších podmínek.

Mám problém se třením pásu

Používáte běžecký pás ve svém domácím prostředí nebo provozujete přímo fitness? Chcete, aby vaše zařízení pracovalo správně a vyhnuli jste se zbytečným poruchám? Máte problém třeba s třením pásu? Pojďte se podívat, jak na odhalení problému a řešení.

Měl bych běžecký pás vyčistit? New

Můj běžící pás je hlučný

Můj běžící pás nezůstane centrováný New

Můj běžící pás ztrácí sílu, jakmile na něj vkročím

Můj pás se cítí pomalý New

Pás zpomaluje nebo zastaví

V příručce se píše, abychom pás nepromazávali

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací
Copyright © fitnessservis.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© fitnessservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK