Servis

Servis

Primární  složkou  širokého portfolia služeb je certifikovaný pozáruční servis s konkrétní specializací na drtivou většinu sortimentu zařízení posiloven, fit center, solárií, wellness center apod..

Nabízíme  kompletní  pozáruční servis a opravy různých druhů a značek fitness strojů. Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis. Servis a revize celých fitness center, hotelových fitness. Servis elektro motorů, řídících jednotek, upravy válců, klínové řemeny, běhouny k běžeckým pásům. 

Opravujeme, repasujeme, čalouníme.. Prodáváme nové i použité.

Bežecké pásy - Cross trenažery -  Kola, kolobežky - Posilovače - Spinningová kola - Steppery - Veslování - Eliptické trenažery - Vacu fitness stroje - Kola - kolobežky - Cyklotrenažery -  Rotopedy - Steppery - Vibrační stroje .

Vykupujeme a hotově platíme - Vykupujeme i rozbité nebo poškozené stroje. Děláme i protiůčty. 

Co vše vykupujeme : Podtlakové stroje Vacu, běžecké trenažéry, běžecké pásy, elektrické, alpinningové i profesionální stroje. Crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, spinningová kola. Posilovací stroje, posilovací věže, kladky a dalších fitness zařízení. Vibrační plošiny. Skřínky,stoly, židle, bary, motory.

vyhledat:
Řadit podle: Zobrazení:
  
Stroj přivezu sám
Cena bez DPH:1,- CZK
Cena s DPH1,- CZK
 
Stroj potřebuji odvézt přepravcem
Cena bez DPH:1,- CZK
Cena s DPH1,- CZK
  
Objednat servis u zákazníka
Cena bez DPH:1 100,- CZK
Cena s DPH1 331,- CZK
  
Objednat servis na dílně
Cena bez DPH:1,- CZK
Cena s DPH1,- CZK

Náš Kolínský tým techniků a mechaniků nepřetržitě zabezpečuje vysoký standard plnění servisních služeb pro region Čechy a neméně důležitý tým ze Šumperka, jenž kontinuálně provádí servisní práce v regionu Morava.

Kientský přístup je pro nás jako firmu osvojenou prioritou a přestože je samozřejmě neustále, co zlepšovat, stejně jako jsme vybudovali náš tým v takřka rodinné atmosféře, tak i Vám bychom v případě poškození zařízení všeho druhu rádi pohotově nabídli veškerý sortiment našich služeb, aby se Vaše posilovna, wellness centrum, solární studio atd. stalo pro návštěvníky oázou klidu a komunitní život míst pro sportovní vyžití opět na maximum ožil.

Přestože Vám samozřejmě nikterak nepřejeme poruchovost oněch ,,zušlechťovatelů“ fyzické či duševní kondice, byli bychom v budoucnu rádi, kdybyste se na náš tým kdykoliv s důvěrou obrátili ohledně jakékoliv závady či úmyslu renovace. Možná budete překvapeni, s jakou pohotovostí náš tým vše uvede zpět do bezproblémového chodu.   

Nedílnou součástí konceptu Fitness pohotovost je též operativní pomoc, popřípadě přímé zprostředkování, při vybavování či doplňování inventáře sportovních trenažerů a strojů, jak pro domácí, tak i profesionální  či rehabilitační užití.

© fitnessservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK